XİAOMİ Mİ 9 GÜNCELLEMESİ

Vivo 'dan Hızlı Şarj Teknolojisi
VİVO ‘DAN HIZLI ŞARJ TEKNOLOJİSİ
22 Temmuz 2019
Nokia 6.2 ve 7.2 Sızdırıldı
NOKİA 7.2 VE 6.2 SIZDIRILDI
22 Temmuz 2019
Xiaomi Mi 9 Güncellemesi

Xiaomi Mi 9 Güncellemesi

Xiaomi, amiral gemisi Mi 9 modelinde yeni özellikler geleceği resmi olarak açıklandı. Xiaomi Mi 9 ’a bir sonraki güncellemeyle gelecek özelliklerin arasında “Gökyüzü Değiştirme” ve “Mimoji” gibi özellikler yer alıyor.
Mart ayında dünya pazarına sunulan Mi 9 ‘a, yeni özellikler getirilmesine hazırlanıyor. Firma ,yeni güncellemeyle amiral gemilerine kendi geliştirdikleri Mimoji özelliği ve Gökyüzü Değiştirme özelliği de dâhil olmak üzere bir takım yenilikler getiriyor. Bu yeni özellikler şu şekilde sıralanabilir;

Panoramik Selfie Zamanlayıcı Modu

Bu özellikte, panoramik fotoğraflar çekerken kenarların bozulmaması adına özel bir algoritma kullanılmıştır.
Mi 9, AMOLED da ekran kullanmıştır ve Always on Display özelliğini desteklemekte. Firma , cihaza yeni AoD özellikleri eklemiş ve ekrana spiral dalga formunda bir saat yerleştirilmiştir.

Üç Boyutlu Akıllı Hareket

Bu özellikle beraber telefonla havada belirli şekiller çizerek belirli uygulamalar veya işlevler kullanılabiliyor.
Xiaomi CC9 ‘e ve Xiaomi CC9 ile birlikte gördüğümüz Mimoji özelliği, artık Mi 9 ’a da geliyor. Kullanıcılar, bu özelliği kullanarak kendi avatarlarını oluşturabilecek ve bununla beraber fotoğraf ve video kayıtları da alabilecekler.

Gökyüzü Değiştirme Filtresi

Xiaomi CC9 ve CC9e ile gördüğümüz bir başka özellik,yeni filtresi sayesinde çekilen fotoğraflarda gökyüzünü değiştirmeye olanak sağlayacak.

Xiao Al Atık Sınıflandırma

Yeni güncelleme ile çevreyi temiz tutabilmenize yardımcı olabilmek adına Xiaomi ’nin Xiao AI asistanı , size atıkları doğru imha edebilmeniz adına yardımcı olabilecek.

Yükseltilmiş Kare Hızı

Xiaomi Mi 9, yüksek performans gerektiren oyunlarda performansı sonuna kadar yaşayabilmeniz için yüksek grafiklerde 60 FPS bir kare hızı yükseltmesi alacak.

Android Q

Xiaomi Mi 9, Android Q betasına sahip olacak. Xiaomi, şimdiden bazı test edicileri çalıştırdıklarını ve kapalı betanın önümüzdeki hafta yayınlanabileceğini açıkladı.

Mi 9’un yeni güncellemesiyle birlikte gelecek özellikleri sıraladığımız yazımızın sonuna geldik. Siz de en beğendiğiniz özelliği yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir