BLACK SHARK 2 ÖZELLİKLERİ

OnePlus 7 Pro Sızdırıldı
ONEPLUS 7 PRO SIZDIRILDI
22 Temmuz 2019
TikTok Akıllı Telefon Üretiyor
TİKTOK AKILLI TELEFON ÜRETİYOR
31 Temmuz 2019
Black Shark 2 Pro özellikleri

Black Shark 2 Pro özellikleri

Son zamanlarda oldukça popüler cihazlardan olan oyuncu telefonları arasına katılacak olan Xiaomi ’nin oyuncu markası Black Shark ’ın güçlü modeli performans testinde görüntülendi.

Akıllı telefonların artan işlem gücü ile ortaya çıkan oyuncu telefonları arasına bir yeni model daha eklenmeye hazırlanılıyor. Xiaomi adı altında geliştirilen Black Shark oyuncu telefonu serisi, 2020 ‘den önce bir yeni modeli piyasaya sunması bekleniyor.

Oyunculara yönelik olarak geliştirilen Black Shark modelleri, sunduğu yüksek performans ile tanınıyor. Genel olarak döneminin en iyi donanım bileşenlerini taşıyan cihazlar, performans testlerinin sonuçlarıyla da iddialı bir şekilde karşımıza çıkıyorlar.

Black Shark 2 Pro ismiyle geleceği düşünülen cihaz ilk olarak AnTuTu kriter testinde ortaya çıktı. Bazı teknik özelliklerini bu sayede öğrenebildiğimiz modelde, Qualcomm ’un en güçlü işlemcisi Snapdragon 855 Plus kullanılıyor. Bununla beraber grafik birimi olarak Adreno 640 bulunduruyor.

12 GB RAM ve 256 GB dahili depolama ile gelecek olan akıllı telefonda 2340 x 1080 piksel çözünürlüğünde ekranın kullanılacağı da yine test sonrası ortaya çıkan bilgilerin arasında yer alıyor. AnTuTu skor sayfasındaki özelliklere baktığımızda modelin gücünü Snapdragon 855 Plus işlemciden alacağını görüyoruz. Android 9.0 Pie işletim sistemi ile çalışan akıllı telefonun AnTuTu Benchmark testinden başarı ile geçtiği açıklandı.

Özel soğutma sistemi ve RGB ışıklandırmalarla gelecek olan Black Shark 2 Pro ’nun 700 ile 800 dolar civarında bir fiyat ile piyasaya sunulması bekleniyor.

Şirketin 30 Temmuz tarihinde tanıtacağını açıkladığı yeni modeli Black Shark 2 Pro da, iddialı AnTuTu skoru ile karşımıza çıktı. Aldığı 405 bin puan ile oldukça ses getiren cihaz, tam olarak oyuncuların istediği performansı sunması bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir